S velkou radostí a nadšením Vás srdečně zveme na slavnostní odhalení jedinečného artefaktu s názvem Tabula rasa. Toto fascinující dílo vzniklo díky inovativnímu projektu CAAS, který představuje mimořádný příklad úspěšného spojení znalostí a dovedností vědců a umělců. Tabula rasa je výsledkem dlouhodobé spolupráce fakult ČVUT, kde se špičkoví odborníci různých oborů spojili a společnými silami vytvořili dílo, které překračuje hranice běžného chápání.

Přijďte a staňte se svědky okamžiku, kdy budeme slavnostně odkrývat tajemství tohoto jedinečného artefaktu.

Těšíme se na vaši přítomnost, kdy nám bude umožněno vnímat umění a vědu jako nedílnou součást našeho světa, v úterý 20. 6. 2023 v 16:00 hodin v prostorách Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT.